Seasonic FOCUS GM-750, 750W 80+ Gold, Semi-Modular, Fits All ATX Systems, Fan Control in Silent and Cooling Mode, 7 Year Warranty, Perfect Power Supply for Gaming and Various Application, SSR-750FM
  • COMPACT SIZE: 140mm deep fits ALL ATX systems.
  • SMART and SILENT FAN CONTROL: 120 mm FDB fan inside is regulated by Seasonic Smart and Silent Fan Control technology(S2FC), which optimizes the fan speed according to the needs of the system to create a more silent and comfortable experience.
Out of stock
ℹ️
Restock & Price Alerts
Build Your Custom PC
SKU: Seasonic Focus GM-750 SSR-750FM Category: Tag: